home

O nás

Společnost Pixman je na českém trhu od roku 2006, kde si vybudovala silnou pozici v oblasti internetového marketingu, designu
a poradenských službách souvisejících s tímto oborem. Její zkušenosti jsou prověřeny více než třemi stovkami realizací různého rozsahu. Prioritou naší společnosti je poskytovat klientům služby s reálnou přidanou hodnotou a podpořit tak jeho růst.

V roce 2014 se vlastníci Společnosti rozhodli expandovat a rozšířit portfolio služeb o oblast manažerského poradenství.

GRAFIKA / ANIMACE / VIDEA

Naši kreativci sledují současné trendy, navrhují neotřelé a funkční designy.
Koncept a kreativa: Vezmeme pastelky, nakreslíme slona, dáme mu růžovou barvu, do pozadí duhu a necháme ho tancovat tango. A ted nám povězte…je tu někdo kdo by si to nepustil?

PROGRAMOVÁNÍ / APLIKACE

Vyvíjíme a implementujeme vlastní technologie (nejsou-li k dispozici
jiné, dostatečně kvalitní).
Stojí za námi zkušenosti z realizací projektů různých rozsahů.
O spokojenosti klientů svědčí fakt,
že nám klíčoví klienti zůstávají věrní.

E-COMMERCE

Pro naše klienty dodáváme vlastní řešení e-commerce a zároveň dodáváme i kompletní podporu. Důležitá je pro nás dlouhodobá partnerská spolupráce a obchodní úspěch klienta.

CONSULTING

Naším cílem je poskytovat komplexní služby, které budou klientům dodávat reálnou přidanou hodnotu. V rámci konzultačního týmu disponujeme know-how, které pokrývá různé oblasti řízení a rozvoje organizace / firmy. Zaměřujeme se tedy primárně na manažerské poradenství v následujících oblastech: Strategie a řížení, Interní procesy, Finance, Rozvoj organizace. Poskytujeme mimo jiné konzultační služby v oblasti spisové služby a souvisejícího workflow.

Spolupracujeme